Hakkımızda

Web dünyasında standartlara uymayan gelişi güzel web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.

Web Gururu Jacop Nielsen'in yaptırdığı bir araştırmaya göre internet kullanıcıları kurumsal sitelerde ortalama 1 dakika 49 saniye geçiriyorlar ve site sahipleriyle iş yapıp yapmama konusundaki kararlarını bu süre içerisinde veriyorlar

Mesa Dizayn olarak bu standartları çok iyi biliyor ve 12 senedir taviz vermeden bu standartları uyguluyoruz.

Yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz.

Bağcılar İlçesinde Eşsiz Projelerimizle Siz Değerli Müşterilerimize Sınırsız Hizmet Sunuyoruz

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.Web sitenizi en son tasarım tekniklerini kullanarak tasarlamak ve oluşturmak için profesyonel bir Web tasarım uzmanıyla bire bir çalışmaya karar verebilir veya bu konuda direkt yöneterek kullanabileceğiniz hazır şablonlar sunan firmaların sitelerini ziyaret edip, özelleştirilebilir tasarım şablonları ile kendi web sitenizi kurabilirsiniz. Her iki durumda da, MesaDizayn, Profesyonel Web tasarım araçları ve Web hosting paketleri ile Web sitenizin tasarımının harika görünmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

mesadizayn web tasarımı

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Dolayısıyla bu çalışmaları organize etmek ve sonuçta muhteşem eserleri ortaya koymak her firmaya nasip olacak bir şey olmadığını düşünmekteyiz. Gerçekten Bağcılar Web Tasarımı konusunda da bulunduğumuz ilçe konumu itibariyle de tarihi projelere siz değerli müşterilerimizle imza atmak için taleplerinizi beklemekteyiz.

Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir

"TAM HİZMET AJANSIYIZ".