İade Şartları Herhangi bir sebepten dolayı tarafınızdan ilan metninin yanlış yazılması, hatası vb. gibi konularda ilanın yanlış yayın süresi kısmı için telafi verilmemektedir.

Verilen ilan ücreti ilan veren kişiye iade edilmez. Bu konuda yapacağınız itirazları info@mesadizayn.com adresinize iletebilirsiniz. Komisyonumuz internet sitemizden kaynaklı mücbir sebepler dışında iade taleplerinizi işleme almayacaktır..

İlan başarılı olup olmaması ilan veren kişinin belirtmiş olduğu özeliklere bağlıdır. Bu konuda www.mesadizayn.com herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır. Uyuşmazlık ve itiraz hakkı Nihai tüketicilerin itiraz hakkı saklı kalmak üzere www.mesadizayn.com iade politikalarında ihtilafa düşülmesi halinde www.mesadizayn.com yerleşik olduğu ülkenin kanunları esas alınacak ve hukuksal müeyyidelerin işletimi bu ülkede yerleşik mahkemeler tarafından yürütülecektir. İşbu iade politikaları ile o’nun ürün ve hizmetleri nezdinde nihai tüketici sıfatı taşıyan şahıs ve/veya kurumlar arasında bağlayıcılık arz etmekte olup, www.mesadizayn.com üzerinden ürün veya hizmet satın alan ilan veren herkes, bu bildirgeyi ve onun esaslarını peşinen kabul etmiş sayılır..